XGE12LN12
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
XGE12LN12
Adapter 12L, NPT1/2''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
12 mm
D2
10 mm
Diameter rör
12 mm
Dimension i
20 mm
Gänga T
1/2 NPT
Gänga utv.
1/2 NPT
L
37 mm
L1
45 mm
L2
30 mm
Modell kod
FI-GE-12L1/2N-W3
Märke namn
Stauff
S1
24 mm
S2
22 mm
Serie
L
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
i
20 mm
Förpackningsstorlek
50 st
Streckkod
131477
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Artikel datablad
3D-fil
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Köps ofta tillsammans med
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 13mm
Artikelnummer:
1 st
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Utv-G 1/2''
Artikelnummer:
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Utv-G 1/2'' med ventil
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Ø 13-19mm
Snabbkoppling Hane Nito1/2'', Ø 10mm
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Utv-G 3/4''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 19mm
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Inv-G 3/4''
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 1/2'' med ventil
Snabbkoppling Hane Nito 1/2'', Ø 13mm
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Inv-G 1/2''
Snabbkoppling Hona Nito 1/2'', Ø 10 mm