XGE12LN12
Förpackningsstorlek:
50 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
20 varianter
Utvald variant:
XGE12LN12
Adapter 12L, NPT1/2''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
12 mm
D2
10 mm
Diameter rör
12 mm
Dimension i
20 mm
Gänga T
1/2 NPT
Gänga utv.
1/2 NPT
L
37 mm
L1
45 mm
L2
30 mm
Modell kod
FI-GE-12L1/2N-W3
Märke namn
Stauff
S1
24 mm
S2
22 mm
Serie
L
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
i
20 mm