XGE10LN18
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
20 variants
Chosen variant:
XGE10LN18
Adapter 10L NPT1/8''
Specifications
Dimensions and shipping
D1
10 mm
D2
4 mm
Diameter rör
10 mm
Dimension i
10 mm
Gänga T
1/8 NPT
Gänga utv.
1/8 NPT
L
25 mm
L1
33 mm
L2
18 mm
Modell kod
FI-GE-10L1/8N-W3
Märke namn
Stauff
S1
17 mm
S2
19 mm
Serie
L
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
i
10 mm