XGE06LN14
Package size:
100 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
20 variants
Chosen variant:
XGE06LN14
Adapter 06L, NPT1/4''
Tillbehör (2)
Skärring 6LS
Partnumber:
DPR06LS
Omløber - ø6L - M12x1.5
Partnumber:
M06L
Specifications
Dimensions and shipping
D1
6 mm
D2
4 mm
Diameter rör
6 mm
Dimension i
15.5 mm
Gänga T
1/4 NPT
Gänga utv.
1/4 NPT
L
30 mm
L1
38 mm
L2
23 mm
Modell kod
FI-GE-06L1/4N-W3
Märke namn
Stauff
S1
17 mm
S2
14 mm
Serie
L
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
i
15,5 mm