XGAI25SR
Pakke str.:
20 st
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
XGAI25SR
Adapter 25S, G1''
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rør
25 mm
Gevind indvendig
G 1 BSP
Korrosions resistens
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
L
49,5 mm
L1
61,5 mm
L2
37,5 mm
L3
24,5 mm
Materiale
Stål
Model kode
FI-GA-25SR-W3
Mærke navn
Stauff
Overfladebehandling
S1
41 mm
S2
46 mm
Serie
S
Sikkerhedsfaktor
4
Temperatur maks.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1 BSP
Tryk maks.
400 bar
d1
25 mm
d2
20 mm