XGAI15LR
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
19 variants
Chosen variant:
XGAI15LR
Adapter 15L, G1/2''
Tillbehör (2)
Skärring 15L
Partnumber:
DPR15L
M15L nut ø15 M22x1,5
Partnumber:
M15L
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
15 mm
Gänga inv.
G 1/2 BSP
L
38 mm
L1
46 mm
L2
31 mm
L3
20 mm
Modell kod
FI-GA-15LR-W3
Märke namn
Stauff
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
27 mm
S2
27 mm
Serie
L
Säkerhetsfaktor
2.5
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Thread T
G 1/2 BSP
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
315 bar
Vinkel
0 °
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
d1
15 mm
d2
12 mm