WES-19-R12
Utvald variant:
WES-19-R12
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
5020TR1219
Ja
Package size
25 st
Barcode
210460
Gross weight
0,014 Kg
Net weight
0,014 Kg
Country of origin
swe
Product information
Measure sketch
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Produktkatalog
Others has been looking for
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Partnumber:
Package size:
10 st
Min. order quantity is:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Partnumber:
5 st
Min. order quantity is:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
1000 st
GS-10
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
C02471248
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
TS-08
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
1000 st
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø10 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø10 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/4''