WES-12-R34
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
WES-12-R34
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Modell kod
5020TR3412
Märke namn
Ja
Pakke str.
25 st
Stregkode
210456
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Målskitse
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Produktkatalog
Andre kigger på
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Varenummer:
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Varenummer:
5 st
Min. bestillingsenhed er:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
1 st
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GS-10
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
C00200800
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
1000 st
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
1000 st
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Svivel ABC Regular M12x1.5
Svivel ABC Regular M12x1.5
Skottgenomgång Rak Ø10 mm
Skottgenomgång Rak Ø10 mm
E04/02 Instickshylsa
E04/02 Instickshylsa
50 st
Skottgenomgång Ø14 mm
Skottgenomgång Ø14 mm