WES-16-R12
Utvald variant:
WES-16-R12
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
5020TR1216
Ja
Package size
25 st
Barcode
210458
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
Measure sketch
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Produktkatalog
Others has been looking for
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Partnumber:
Package size:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Partnumber:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
C00200800
GS-10
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
5 st
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
1 st
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Svivel ABC Regular M12x1.5
Svivel ABC Regular M12x1.5
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
TS-08
Rak koppling Ø8/6 mm Utv-G1/4 o-ring
Instickskoppling Rak ABC 4X1, Utv-M10X1
Adapter 90 Vridbar Ø6 mm Inv-G1/8