WES-12-R14
Package size:
25 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
21 variants
Chosen variant:
WES-12-R14
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
5020TR1412
Märke namn
Ja
Package size
25 st
Barcode
210455
Gross weight
0,007 Kg
Net weight
0,007 Kg
Country of origin
swe
Product information
Measure sketch
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Produktkatalog
Others has been looking for
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Partnumber:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Partnumber:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
10 st
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GS-10
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
C02471248
5 st
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
1 st
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø10 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø10 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/4''