WES-12-R12
Pakke str.:
25 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
21 varianter
Valgt variant:
WES-12-R12
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Tierre
Model code
5020TR1212
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Förpackningsstorlek
25 st
Streckkod
210454
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
Måttskiss
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Produktkatalog
Andra tittar på
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Artikelnummer:
Förpackningsstorlek:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Artikelnummer:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
10 st
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
C00200800
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GS-10
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
5 st
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
1 st
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skottgenomgång Ø14 mm
Skottgenomgång Ø14 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Svivel ABC Regular M12x1.5
Svivel ABC Regular M12x1.5
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''