WES-06-R14
Förpackningsstorlek:
25 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
21 varianter
Utvald variant:
WES-06-R14
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Modell kod
5020TR146
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Pakke str.
25 st
Stregkode
210445
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
Målskitse
SLANGFÄSTE 90GR UTV-R, PA
Produktkatalog
Andre kigger på
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Varenummer:
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Varenummer:
5 st
Min. bestillingsenhed er:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
1 st
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
1000 st
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
C00200800
SLANGFÄSTE PLAST
SLANGFÄSTE PLAST
GS-10
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
1000 st
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skottgenomgång Ø14 mm
Skottgenomgång Ø14 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Svivel ABC Regular M12x1.5
Svivel ABC Regular M12x1.5
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''