VSTIM20ED
Förpackningsstorlek:
10 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
17 varianter
Utvald variant:
VSTIM20ED
Plugg Insex, Utv-M20x1,5-ED
Reservdelar (1)
Tätning M20 Nitril Passar M20x1.5
Artikelnummer:
EDM20X1.5
Specifikationer
Dimensioner och frakt
D1
26 mm
Dimension i
14 mm
Gänga utv. metrisk
M20x1,5
L1
19,3 mm
Modell kod
VSCHM2015WZN
Märke namn
Stauff
Packningsmaterial
NBR
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Rostbeständighet
1200 hours salt spray DIN EN ISO 9227
S1
10 mm
T
M20x1,5
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-35 °C
Tillverkningsmaterial
Stål
Tryck max.
400 bar
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
i
14 mm
Åtdragning moment
80 Nm
Förpackningsstorlek
10 st
Streckkod
197031
Bruttovikt
0,04 Kg
Nettovikt
0,04 Kg
Ursprungsland
DEU
Intrastat artikelkod
Produktinformation
Måttskiss
Data sheet
3D-fil
Länkar
Produktkatalog
Obs: För att öppna 3D-filer krävs ett program som stöder filformatet
Produktkatalog
Andra tittar på
Plugg Insex, Utv-G1/2''-ED
Plugg Insex, Utv-G1/2''-ED
Artikelnummer:
VSTIR12ED
100 st
Plugg Sexkant, Utv-G 1/2''
Plugg Sexkant, Utv-G 1/2''
838-08
50 st
Plugg Sexkant, Utv-G 3/8''
Plugg Sexkant, Utv-G 3/8''
50 st
Plugg Insex, Utv-G1/4''-ED
Plugg Insex, Utv-G1/4''-ED
VSTIR14ED
100 st
Plugg Sexkant, Utv-G 1/4''
Plugg Sexkant, Utv-G 1/4''
Plugg Insex, Utv-M22x1,5-ED
Plugg Insex, Utv-M22x1,5-ED
VSTIM22ED
Plugg Sexkant, Utv-G 1/8''
Plugg Sexkant, Utv-G 1/8''
Plugg Insex, Utv-G1/8''-ED
Plugg Insex, Utv-G1/8''-ED
VSTIR18ED
Plugg Insex, Utv-G 1/4'', DIN 908
Plugg Sexkant, Utv-G 1.1/2''
Plugg Sexkant, Utv-G 1.1/2''
1 st
Plugg Insex utan huvud, Utv-R 1/4'', SW7
Plugg Sexkant, Utv-M22x1,5
Plugg Sexkant, Utv-M22x1,5
843-22X1.5
Plugg Sexkant, Utv-G 1''
Plugg Sexkant, Utv-G 1''
Plugg Sexkant, Utv-G 2''
Plugg Sexkant, Utv-G 2''
Plugg Insex, Utv-G3/4''-ED
Plugg Insex, Utv-G3/4''-ED
VSTIR34ED
Plugg Sexkant, Utv-G 3/4''
Plugg Sexkant, Utv-G 3/4''
Plugg Insex, Utv-G 1'', DIN 908
Plugg Insex, Utv-G3/8''-ED
Plugg Insex, Utv-G3/8''-ED
VSTIR38ED
150 st
Svetsadapter Rak, Utv-G
Svetsadapter Rak, Utv-G
Plugg Sexkant, Utv-M10x1
Plugg Sexkant, Utv-M10x1
843-10X1
Plugg Insex, Utv-G 3/8'', DIN 908
Plugg Insex, Utv-M22x1.5, DIN 908, SW10
832-22X1.5
Plugg Insex, Utv-7/8''UNF, SAE J514, O-ring
Plugg Sexkant, Utv-G 5/8''
Plugg Sexkant, Utv-G 5/8''
Plugg Insex, Utv-G1''-ED
Plugg Insex, Utv-G1''-ED
VSTIR1ED
Plugg Insex, Utv-M10x1-ED
Plugg Insex, Utv-M10x1-ED
VSTIM10ED
70 st
Plugg Insex, Utv-M48x1.5, DIN 908, SW24
Plugg Insex, Utv-M12x1,5-ED
Plugg Insex, Utv-M12x1,5-ED
VSTIM12ED
Strypplugg M6x1.0 D=2.0 mm
Strypplugg M6x1.0 D=2.0 mm