TRS-16-14-16
Pakkauskoko:
25 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
8 varianttia
Valittu variantti:
TRS-16-14-16
SLANGFÄSTE PLAST
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
5055TR1614
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Package size
25 st
Barcode
210427
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
SLANGFÄSTE PLAST
Produktkatalog
Others has been looking for
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Partnumber:
Package size:
10 st
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Skottgenomgång Rak Ø12 mm
Partnumber:
5 st
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
Skottgenomgång Rak Ø6 mm
10 st
Skarvkoppling Y Ø8 mm
Skarvkoppling Y Ø8 mm
C00820800
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Adapter Rak Ø1/4 Utv-R1/4
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
C00200800
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
Adapter Rak Ø6 mm Utv-G1/4''
GS-10
Adapter 90 Vridbar Ø12 mm Utv-G1/2
5 st
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Skarvkoppling Rak Ø6 mm
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/4, Vridbar
Skarvkoppling T Ø12 mm
Skarvkoppling T Ø12 mm
Adapter T Vridbar Ø12 mm Utv-G1/4
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G3/8'', Vridbar
Mätuttag Utv- M16x1.5
Mätuttag Utv- M16x1.5
1 st
Adapter 90° Ø6 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Skarvkoppling Rak Ø8 mm
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter Rak Ø4 mm Utv-G1/8''
Adapter 90° Ø10 mm Utv-G1/4'', Vridbar
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
Slangfäste Rak 16 mm Blå PA6.6
GS-16
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G3/8''
Svivel ABC Regular M12x1.5
Svivel ABC Regular M12x1.5
Adapter 90° Ø8 mm Utv-G1/8'', Vridbar
Skottgenomgång Ø14 mm
Skottgenomgång Ø14 mm
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
Adapter Rak Ø8 mm Utv-G1/8
T-slangnippel PA6.6
T-slangnippel PA6.6
TS-08
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Adapter Rak Ø3/8 Utv-R1/2
Skottgenomgång Ø6 mm
Skottgenomgång Ø6 mm