TK-115/145
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
10 varianter
Utvald variant:
TK-115/145
Tryckluftklämma 3.1/2'' 115-145mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter min.
115 mm
Diameter max.
145 mm
Diameter slang utv. max.
145 mm
Diameter slang utv. min.
115 mm
Modell kod
SL 145
Märke namn
Ludecke
Standard DIN
DIN 20039A, DIN 20039B
Tillverkningsmaterial
Gjutjärn
Ytskiktbehandling
Förzinkad
Förpackningsstorlek
Streckkod
230620
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
Produktkatalog
Andra tittar på
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Artikelnummer:
35E20
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
Artikelnummer:
60D20
10 st
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
40E20
38E20
A1-814
100 st
60E20
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
AB1-1524
50 st
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
70E20
65E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
1 frp
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Sortimentslåda Klammer 270 W4 9/12mm
ABA-270-W4
45E20
160D25-SY
Buntband 3.6x300. UV. Svart Nylon. 6.6. 100st/frp
BBUV-3.6X300-S
1 frp
115D20
50E20
Slangklamma Superclamp W5 Spänn omr. 25-27, Bredd 18mm