SVH-062-RDYN-1-LSNR-350
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
SVH-062-RDYN-1-LSNR-350
Pump Sunfab 62cc Högerroterande
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Brand Name
Sunfab
Contamination level max.
19/17/13 - ISO 4406
Displacement
62.4 cm3
Holes circle
14 mm
Mounting flange
ISO 7653-D
Number of mounting holes
4
Number of outer grooves
8
Oil viscocity recommended
10 - 1000 cSt
Outlet
G 3/4 BSP
Port inlet
Sunfab std.
Port position
Bak
Pressure continous max.
350 bar
Pressure max.
400 bar
Recess
80,0 mm
Rotation direction
Höger (CW)
Rotational speed max.
2500 rpm
Sealing material
NBR
Shaft code
D
Shaft type
Spline
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-25 °C