SVH-112-RDYN-1-LSNR-350
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
SVH-112-RDYN-1-LSNR-350
Pump Sunfab 112cc Högerroterande
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal monteringshål
4
Axel kod
D
Axeltyp
Spline
Bultcirkel
14 mm
Deplacement
110.4 cm3
Föroreningsgrad max.
19/17/13 - ISO 4406
Monteringsfläns
ISO 7653-D
Märke namn
Sunfab
Oljeviskositet rekommanderad
10 - 1000 cSt
Packningsmaterial
NBR
Port sug
Sunfab std.
Portplacering
Bak
Reces
80,0 mm
Rotationshastighet max.
2200 rpm
Rotationsriktning
Höger (CW)
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tryck kontinuerlig max.
350 bar
Tryck max.
400 bar