SPG-DIGI-B0100-B
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Brand Name
Stauff
Diameter
80 mm
Model code
SPG-DIGI-B0100-B
Port position
Sida
Pressure burst min.
800 bar
Pressure measurement accuracy
±0,25% FS
Pressure peak max.
200 bar
Pressure setting max.
100 bar
Pressure setting min.
0 bar
Protection class
IP 65
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-20 °C