SPG-DIGI-B0016-B
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
Diameter
80 mm
Gänga
G 1/4 BSP
Modell kod
SPG-DIGI-B0016-B
Märke namn
Stauff
Portplacering
Sida
Skyddsklass
IP 65
Temperatur max.
+80 °C
Temperatur min.
-20 °C
Tryck moment max.
32 bar
Tryck spräng min.
160 bar
Tryckinställning max.
16 bar
Tryckinställning min.
-1 bar
Tryckmätning noggrannhet
±0,25% FS