SORT-DD2-16-60
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
SORT-DD2-16-60
Sortimentlåda Slangklammer Din, 12mm, W2, 16mm-60mm, 73st
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Mikalor
Package size
Barcode
346016
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
esp
Product information
Artikel datablad
Andre kigger på
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
OETIKER 2-ÖRAD W1 11-13 MM
Varenummer:
O2-1113
Pakke str.:
100 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
Puristusliitin läpivienti C4 6/4mm
Varenummer:
C406
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
BUNTBAND 2,5x100 SVART 1 FÖRP.100ST NYLON 6.6 UL94V-2
BB-2.5X100-S
Slangklammer W2 8-16
Slangklammer W2 8-16
D2-0812
50 st
1 st
Buntband 7,6x450, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-7.6X450-S
Pari clamp 170-180mm - 25x1.0mm - 2 bolts