SORT-DD1-16-60
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
11 varianter
Utvald variant:
SORT-DD1-16-60
Sortimentlåda Slangklammer Din, 12mm, W1, 16mm-60mm, 73st
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Märke namn
Mikalor
Förpackningsstorlek
Streckkod
346015
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Artikel datablad
Andra tittar på
SLANGKLAMMER PA-RI 31-35 ENKEL W1
Artikelnummer:
35E20
10 st
SLANGKLAMMER PA-RI 50-60 DUBBEL W1
Artikelnummer:
60D20
10 st
55E20
90D20
Slangklammer ABA 11-17/9 W1 Förzinkat stål/Aluzink
A1-1117
100 st
AB1-1928
50 st
38E20
A1-814
100 st
40E20
60E20
AB1-1524
50 st
SLANGKLAMMER 75-85 DUBBEL W5-SYRAFAST
85D20-SY
70E20
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
Slangklammer W2 8-16 bredd=9mm
D2-0816
65E20
Slangklamma Superclamp W4 Spänn omr. 29-31, Bredd 20mm
S4-2931
Slangklammer W2 10-16 bredd=7mm
D2-1016
Buntband 2,5x100, Svart Nylon 6.6, 100st
BB-2.5X100-S
Tryckluftklämma 2.1/2'' 77-94mm DIN20039A
TK-77/94
2 st
Slangklammer W2 50-70 bredd=12mm
DD2-5070
Slangklamma kraftig 58-75/12 W5, syrafast
1 st
75D20
SLANGKLAMMER 74-80 ENKEL W5-SYRAFAST
80E20-SY
Slangklamma Superclamp W5 Spänn omr. 25-27, Bredd 18mm