SME-12M-8R
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
5 varianter
Utvald variant:
SME-12M-8R
Instrumentkoppling Vinkel, Utv-BSPT
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Modell kod
SLM-12M-8R
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Vinkel
90 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
309188
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
FKM Deklaration
Produktkatalog
Länkar
Användarmanual
Certifikat
Produktkatalog
Användarmanual
Certifikat
Andra tittar på
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Artikelnummer:
SMCT-8M-4G-S
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
Artikelnummer:
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
SU-12M
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
SMA-10M-4G
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-8M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPT
SMC-10M-8R
SMC-6M-8R
Bleed valve 3/8" NPT 10000 Psi
Bleed valve 3/8" NPT 10000 Psi
SBLV-M-6N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
SMC-10M-2N
Bleed valve S-Lok 1/4 in. Male NPT
SBLV-M-4N
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4