SME-12M-4R
Pakkauskoko:
1 st
Pienin tilausmäärä on:
1 st
KATSO MUUT VARIANTIT
5 varianttia
Valittu variantti:
SME-12M-4R
Instrumentkoppling Vinkel, Utv-BSPT
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
SLM-12M-4R
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Vinkel
90 °
Package size
Barcode
322047
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
FKM Deklaration
Produktkatalog
Links
Användarmanual
Certifikat
Produktkatalog
Användarmanual
Certifikat
Others has been looking for
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Partnumber:
SMCT-8M-4G-S
Package size:
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
Partnumber:
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
SU-12M
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
SMA-10M-4G
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-8M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPT
SMC-10M-8R
SMC-6M-8R
Bleed valve 3/8" NPT 10000 Psi
Bleed valve 3/8" NPT 10000 Psi
SBLV-M-6N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
SMC-10M-2N
Bleed valve S-Lok 1/4 in. Male NPT
SBLV-M-4N
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4