SMC-12M-12R
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
19 varianter
Utvald variant:
SMC-12M-12R
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPT, 12mm-R3/4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Modell kod
SMC-12M-12R
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
248921
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
FKM Deklaration
Produktkatalog
Länkar
Användarmanual
Certifikat
Produktkatalog
Användarmanual
Certifikat
Andra tittar på
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"