SMC-10M-6N
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
SMC-10M-6N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
SMC-10M-6N
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
248916
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
swe
Product information
FKM Deklaration
Produktkatalog
Links
Användarmanual
Certifikat
Produktkatalog
Användarmanual
Certifikat
Others has been looking for
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Partnumber:
SMCT-8M-4G-S
Package size:
Min. order quantity is:
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
Partnumber:
SMA-10M-4G
Min. order quantity is:
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
SMCT-6M-6G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
SU-12M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-8M
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Bleed valve 3/8" NPT 10000 Psi
Bleed valve 3/8" NPT 10000 Psi
SBLV-M-6N
SFA-6M-4G
SUE-15M
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPT
SMC-10M-8R
Instrumentkoppling Studs, Utv-NPT
SMA-10M-6N
Bleed valve S-Lok 1/4 in. Male NPT
SBLV-M-4N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4
SMC-6M-4N
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
SMC-10M-2N
Instrumentkoppling, Studs, Inv-NPT
SFA-10M-8N
SMC-6M-8R
Instrumentkoppling Rak Skottgenomgång
SBHU-4M
SMC-6M-6N
SBHU-8M
SMA-10M-4N
SBHU-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm
SU-3M
Instrumentkoppling Rak, Inv-BSPT
SFC-6M-2R
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP 12mm-G3/4