SM3254PAIS-SY
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
14 varianter
Utvald variant:
SM3254PAIS-SY
Rörklamm Komplett Ø25.4mm, Lätta Serien, PA, Syrafast
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Antal bultar
2
Färg
Svart
Märke namn
Stauff
Standard DIN
DIN 3015 part 1
Temperatur max.
+120 °C
Temperatur min.
-40 °C
Tillverkningsmaterial
Polyamid, Stål
Typ
Profilerad
Ytskiktbehandling
Zink-Nickel
Åtdragning moment
10 Nm