SLK626.9PPR
Förpackningsstorlek:
1 par
Minsta beställningskvantitet:
1 par
SE ANDRA VARIANTER
4 varianter
Utvald variant:
SLK626.9PPR
Rörklamma inkl. gummiinsats Ø26.9mm, DIN3015-1 Lätta Serien
Specifications
Dimensions and shipping
Bredd
30 mm
Diameter rör
26,9 mm
Färg
Svart
Grupp Stauff
6
Märke namn
Stauff
Temperatur max.
+90 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Polypropylen, Santopren
Package size
Barcode
288293
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
Measure sketch
Rörklammer M.RI
Data sheet
Others has been looking for
Insats Gummi 50mm, Tunga Serien
Partnumber:
RI6050
Package size:
1 st
Rörklammerhalvor för RI-6S, Tunga Serien
Partnumber:
TSLK6SPPR
20 par
Insats Gummi 12mm, Lätta/Tunga Serien
RI4012
25 st
Rörklammerhalvor för RI-4, Lätta Serien
SLK4PPR
25 par
Insats Gummi 38mm Tunga Serien
Insats Gummi 38mm Tunga Serien
1 st
Insats Gummi 32mm, Lätta/Tunga Serien
Insats Gummi 25mm, Lätta/Tunga Serien
Insats Gummi 57mm, Tunga Serien
20 st
Insats Gummi 70mm, Tunga Serien
Insats Gummi 48.3mm, Tunga Serien
Insats Gummi 28mm, Lätta/Tunga Serien
Insats Gummi 54mm, Tunga Serien
Insats Gummi 51mm, Tunga Serien
Insats Gummi 36mm, Tunga Serien
Insats Gummi 60,3mm Tunga Serien
Insats Gummi 20mm, Lätta/Tunga Serien
Insats Gummi 48mm, Tunga Serien
Insats Gummi 68mm, Tunga Serien
Insats Gummi 35mm, Tunga Serien
Insats Gummi 26.9mm, Lätta/Tunga Serien
Rörklammerhalvor för RI-6, Lätta Serien, Polyamid
SLK6PAR
25 par
Rörklammerpar för gummibussning RI, SLK_R
SLK414PAR
Insats Gummi 58mm, Tunga Serien
20 st
Insats Gummi 38.7mm, Tunga Serien
Insats Gummi 42mm, Tunga Serien
Insats Gummi 40mm, Tunga Serien