RI412PPR
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
4 variants
Chosen variant:
RI412PPR
Rörklamma inkl. gummiinsats Ø12mm, DIN3015 Lätta Serien
Specifications
Dimensions and shipping
Brand Name
Stauff
Color
Black
D1
25 mm
DIN size
4
Diameter pipe
12 mm
Group Stauff
4
H
41,2 mm
L1
59 mm
L2
40 mm
Material
Polypropylene, Santoprene
Temperature max.
+90 °C
Temperature min.
-25 °C
Width
30 mm
Package size
Barcode
378985
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
Product information
Measure sketch
Others has been looking for
Heavy clamp for rubber insert - 6S
Partnumber:
TSLK6SPPR
20 par
Clamp rubber insert ø50 - 6S
Clamp rubber insert ø50 - 6S
Partnumber:
RI6050
Clamp rubber insert ø28 - 6+5S
Clamp rubber insert ø28 - 6+5S
RI5028
Clamp rubber insert ø51 - 6S - 73 shore-A
Insats Gummi 54mm, Tunga Serien
Insats Gummi 36mm, Tunga Serien
Insats Gummi 58mm, Tunga Serien
20 st
Insats Gummi 60,3mm Tunga Serien
Clamp rubber insert ø48 - 6S
Clamp rubber insert ø48 - 6S
Insats Gummi 68mm, Tunga Serien
Clamp rubber insert ø35 - 6S
Clamp rubber insert ø35 - 6S
Clamp for rubber insert - 4
Clamp for rubber insert - 4
SLK4PPR
25 par
Pipe clamp body for rubber bushing, Polypropylene, black
SLK6PPR
25 par
Clamp for rubber insert - 6
Clamp for rubber insert - 6
SLK6PPR
Heavy clamp for rubber insert - 7S
TSLK7SPPR
10 par
Heavy clamp for rubber insert - 5S
TSLK5SPPR
20 par
Heavy clamp for rubber insert - 4S
TSLK4SPPR
Pipe clamp body for rubber bushing RI, SLK_R
RI412PPR
Rörklamma inkl. gummiinsats Ø26.9mm, DIN3015-1 Lätta Serien
SLK626.9PPR
1 par
Rörklammerhalvor för RI-6, Lätta Serien, Polyamid
SLK6PAR
Insats Gummi 48.3mm, Tunga Serien
Clamp rubber insert ø60 - 7S
Clamp rubber insert ø60 - 7S
Insats Gummi 70mm, Tunga Serien
Insats Gummi 57mm, Tunga Serien
20 st
Insats Gummi 67mm, Tunga Serien