SILR90-76
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
36 varianter
Valgt variant:
SILR90-76
Kylarslang Silikon 90°
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Area of use
Glykol, Vatten
Brand Name
Hydraspecma
Color
Blå
Diameter inner
76 mm
Standard SAE
SAE J20 R1
Temperature max.
+180 °C
Temperature min.
-60 °C
Förpackningsstorlek
Streckkod
360903
Bruttovikt
0,45 Kg
Nettovikt
0,45 Kg
Ursprungsland
deu
Produktinformation
KYLARSLANG SILIKON 90GR
Artikel datablad
Andre kigger på
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Varenummer:
MMGMV-25
Pakke str.:
30 m
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120