SILR90-54
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
36 variants
Chosen variant:
SILR90-54
Kylarslang Silikon 90°
Specifications
Dimensions and shipping
Användingsområde
Glykol, Vatten
Diameter inv.
54 mm
Färg
Blå
Temperatur max.
+180 °C
Temperatur min.
-60 °C
Package size
Barcode
360900
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
deu
Product information
KYLARSLANG SILIKON 90GR
Artikel datablad
Others has been looking for
Sug och Returslang Multi Master SD Megaflex 25/35.8
Partnumber:
MMGMV-25
30 m
Min. order quantity is:
1 m
Universalslang 1/2'' EPDM 20bar 12.7/22 -40-+120