SGC-12M-6G
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
6 varianter
Valgt variant:
SGC-12M-6G
Instrumentkoppling Manometerkoppling Rak
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Model kode
SCG-12M-6G
Mærke navn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur maks.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
309890
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
FKM Deklaration
Produktkatalog
Länkar
Användarmanual
Certifikat
Produktkatalog
Användarmanual
Certifikat
Andra tittar på
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
Artikelnummer:
SMCT-6M-6G-S
Förpackningsstorlek:
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
Artikelnummer:
SU-12M
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
SMCT-8M-4G-S
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
SMA-10M-4G
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
SUE-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Instrumentkoppling Rak Skottgenomgång
SBHU-4M
SBHU-8M
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
SBHU-6M
Instrumentkoppling Studs, Utv-NPT
SMA-10M-4N
Bleed valve 3/8" NPT 10000 Psi
Bleed valve 3/8" NPT 10000 Psi
SBLV-M-6N
Bleed valve S-Lok 1/4 in. Male NPT
SBLV-M-4N
Instrumentkoppling Rak, Inv-BSPT
SFC-6M-2R
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm