SGC-10M-6G
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
6 varianter
Utvald variant:
SGC-10M-6G
Instrumentkoppling Manometerkoppling Rak
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Modell kod
SCG-10M-6G
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
241766
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
FKM Deklaration
Produktkatalog
Links
Användarmanual
Certifikat
Produktkatalog
Användarmanual
Certifikat
Andre kigger på
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
Varenummer:
SMCT-6M-6G-S
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
Varenummer:
SU-12M
Min. bestillingsenhed er:
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
SMCT-8M-4G-S
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
SMA-10M-4G
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Instrumentkoppling Rak Skottgenomgång
SBHU-4M
SBHU-8M
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
SBHU-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm
SU-3M
Bleed valve S-Lok 1/4 in. Male NPT
SBLV-M-4N
Instrumentkoppling Studs, Utv-NPT
SMA-10M-4N
Instrumentkoppling Rak, Inv-BSPT
SFC-6M-2R
SUE-15M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-NPT
SFA-10M-8N
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
SMC-6M-6N
SMC-10M-2N
SMA-10M-6N
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPT
SMC-10M-8R
SMC-6M-8R
SFA-6M-4G
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT, 6mm-NPT1/4
SMC-6M-4N
Instrumentkoppling rak 12mm - Utv-3/8 BSPP "genomborrad"
SMCT-12M-6G
Instrumentkoppling Rak, Utv-BSPP, 10mm-G1/4