SFC-12M-6N
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
18 variants
Chosen variant:
SFC-12M-6N
Instrumentkoppling Rak, Inv-NPT
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Angle
0 °
Brand Name
Tierre
Model code
SCF-12M-6N
Ja
Temperature max.
+100 °C
Temperature min.
-25 °C
Pakke str.
Stregkode
248828
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
FKM Deklaration
Produktkatalog
Links
Användarmanual
Certifikat
Produktkatalog
Användarmanual
Certifikat
Andre kigger på
Mutter
Mutter
Varenummer:
SN-4M
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm
Varenummer:
SRU-6M-4M
Min. bestillingsenhed er:
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
SMC-12M-12N
Reducing union 3/8 in. - 1/4 in. ( Tube OD )
SUR-6-4
SBHU-6M
SN-12M
SBHU-10M
Bleed valve S-Lok 1/8 in. Male NPT
SBLV-M-2N
1/4 in. ( Tube OD )
1/4 in. ( Tube OD )
SFF-4
Swagelok Superlok straight
Swagelok Superlok straight
SU-6
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-12M
SUE-4M
Instrumentkoppling T 10mm
Instrumentkoppling T 10mm
SUT-10M
Superlok Rak 8mm-6mm
Superlok Rak 8mm-6mm
SRU-8M-6M
Instrumentkoppling T 1/4"
Instrumentkoppling T 1/4"
SUT-4
Instrumentkoppling T 15mm
Instrumentkoppling T 15mm
SUT-15M
SUE-3M
Cross adapter Swagelok
Cross adapter Swagelok
SUC-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
SUE-8M
Instrumentkoppling T 12mm
Instrumentkoppling T 12mm
SUT-12M
SUE-15M
Instrumentkoppling T 4mm
Instrumentkoppling T 4mm
SUT-4M
Instrumentkoppling Skarv Vinkel 16mm
SUE-16M
Instrumentkoppling Rak Skarv 1/2
SU-8
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling T 8mm
Instrumentkoppling T 8mm
SUT-8M
Instrumentkoppling Skarv Kors
Instrumentkoppling Skarv Kors
SUC-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 16mm