SFC-12M-6G
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
2 varianter
Valgt variant:
SFC-12M-6G
Instrumentkoppling Rak, Inv-BSPP
Specifications
Dimensions and shipping
Modell kod
SCF-12M-6G
Märke namn
Ja
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Package size
Barcode
375781
Gross weight
Kg
Net weight
Kg
Country of origin
ita
Product information
FKM Deklaration
Produktkatalog
Links
Produktkatalog
Others has been looking for
Adapter rak 6mm genomgående till Utv-G3/8"
Partnumber:
SMCT-6M-6G-S
Package size:
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm
Partnumber:
SU-12M
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
SMCT-8M-4G-S
Instrumentkoppling Studs, Utv-BSPP
SMA-10M-4G
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Adapter 90, 3/8'' - Utv-NPT 1/8''
SME-6-2N
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
Instrumentkoppling T, Utv-NPT
SMBT-6M-4N
SUE-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling, Studs, Inv-G
SFA-12M-6G
Instrumentkoppling Rak Skottgenomgång
SBHU-4M
SBHU-8M
Instrumentkoppling Bakre klämring
SBF-16M
SBHU-6M
Instrumentkoppling Rak Skarv 3mm