SFA-12M-8N
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
9 varianter
Valgt variant:
SFA-12M-8N
Instrumentkoppling, Studs, Inv-NPT
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Modell kod
SAF-12M-8N
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Pakke str.
Stregkode
248801
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
FKM Deklaration
Produktkatalog
Links
Användarmanual
Certifikat
Produktkatalog
Användarmanual
Certifikat
Andre kigger på
Mutter
Mutter
Varenummer:
SN-4M
Min. bestillingsenhed er:
Reducing union 3/8 in. - 1/4 in. ( Tube OD )
Varenummer:
SUR-6-4
SN-12M
Bleed valve S-Lok 1/8 in. Male NPT
SBLV-M-2N
Instrumentkoppling Rak Skottgenomgång
SBHU-6M
Instrumentkoppling Rak, Utv-NPT
SMC-12M-12N
1/4 in. ( Tube OD )
1/4 in. ( Tube OD )
SFF-4
SBHU-10M
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm
S-Lok Rak reducering 6mm-4mm
SRU-6M-4M
Instrumentkoppling Skarv Kors
Instrumentkoppling Skarv Kors
SUC-10M
Instrumentkoppling T 8mm
Instrumentkoppling T 8mm
SUT-8M
Instrumentkoppling Rak Skarv 10mm
SU-10M
Instrumentkoppling T 4mm
Instrumentkoppling T 4mm
SUT-4M
Instrumentkoppling Skarv Vinkel 16mm
SUE-16M
Instrumentkoppling Rak Skarv 8mm
SU-8M
Instrumentkoppling Skarv Vinkel
SUE-15M
Instrumentkoppling T 12mm
Instrumentkoppling T 12mm
SUT-12M
Instrumentkoppling Rak Skarv 15mm
SU-15M
Instrumentkoppling Rak Skarv 1/2
SU-8
Instrumentkoppling Rak Skarv 16mm
SU-16M
1/2 in. - 1/4 in. ( Tube OD )
1/2 in. - 1/4 in. ( Tube OD )
SUR-8-4
Instrumentkoppling Rak Skarv 1/4
SU-4
Superlok Rak. Reducerad
Superlok Rak. Reducerad
SR-6M-4
SUC-6M
Reducer S-Lok 12M to 10M
Reducer S-Lok 12M to 10M
SR-12M-10M
Instrumentkoppling Rak Skarv 3/8
SU-6
Instrumentkoppling Rak 12mm-8mm
SRU-12M-8M
Swagelok Superlok straight
Swagelok Superlok straight
SU-12M
Adaptor straight reducer 6mm - 2mm ( Tube OD )