SFA-12M-6N
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
9 varianter
Utvald variant:
SFA-12M-6N
Instrumentkoppling, Studs, Inv-NPT
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Modell kod
SAF-12M-6N
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperatur max.
+100 °C
Temperatur min.
-25 °C
Vinkel
0 °
Förpackningsstorlek
Streckkod
248800
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
FKM Deklaration
Produktkatalog
Länkar
Användarmanual
Certifikat
Produktkatalog
Användarmanual
Certifikat
Andra tittar på
Instrumentkoppling Rak. Utv-G. Genomborrad. 8mm-G 1/4"
Artikelnummer:
SMCT-8M-4G-S
Instrumentkoppling Rak Skarv 12mm