SCT4-162174
Pakke str.:
10 st
Min. bestillingsenhed er:
10 st
SE ANDRE VARIANTER
11 varianter
Valgt variant:
SCT4-162174
Superclamp Constans tension 162-174, W4
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bredd
28 mm
Bultgänga metrisk
M9x1
Diameter min.
162 mm
Diameter max.
174 mm
Materialkvalitet band
1.4301 / AISI304
Materialkvalitet bult
1.4301 / AISI304
Materialkvalitet hus
Modell kod
Märke namn
Mikalor
Rostbeständighet
400 hours salt spray ASTM B-117
Åtdragning moment
50,0 Nm