RA200-98-75
Package size:
1 st
Min. order quantity is:
1 st
SEE OTHER VARIANTS
8 variants
Chosen variant:
RA200-98-75
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 98x1/6'' Slang 75mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Material
Rostfritt stål
Förpackningsstorlek
Streckkod
206305
Bruttovikt
1,467 Kg
Nettovikt
1,467 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Mejerikoppling Rak Inv-SMS
Artikel datablad
Andra tittar på
Clamp with male thread SS-DN50
Clamp with male thread SS-DN50
Artikelnummer:
CLH206AG
Förpackningsstorlek:
Triclamp heavy duty clamp for
Triclamp heavy duty clamp for
Artikelnummer:
TRIK106
Coupling female DIN 11851 58X1/6 DN 32
RA100-58-32
Motdel Fläns Mejerikoppling SMS, Svetsbar
SMSS-25
Packning PTFE Mejerkoppling SMS Ø25
JSMSP-25
Mutter Mejerikoppling SMS 70x1/6"
SMSH-51
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 125x1/4" Slang 100mm
RA212-125-100
SMSS-38
Gängdel Mejerikoppling SMS, Svetsbar
SMSM-76
Mutter Mejerikoppling SMS 98x1/6"
SMSH-76
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 85x1/6'' Slang 63mm
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
Mutter Mejerikoppling SMS 40x1/6"
SMSH-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
Mutter Mejerikoppling SMS 60x1/6"
SMSH-38
SMSM-51
SMSM-63
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
SMSM-25
Mutter Mejerikoppling SMS 85x1/6"
SMSH-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm
Diary coupling seals SMS - Silicone
JSMSS-51
SMSS-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 40x1/6" Slang 25mm