RA200-85-63
Förpackningsstorlek:
1 st
Minsta beställningskvantitet:
1 st
SE ANDRA VARIANTER
8 varianter
Utvald variant:
RA200-85-63
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 85x1/6'' Slang 63mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Brand Name
Hydraspecma
Material
Rostfritt stål
Förpackningsstorlek
Streckkod
433447
Bruttovikt
0,66 Kg
Nettovikt
0,66 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Artikel datablad
Andra tittar på
Clamp with male thread SS-DN50
Clamp with male thread SS-DN50
Artikelnummer:
CLH206AG
Triclamp heavy duty clamp for
Triclamp heavy duty clamp for
Artikelnummer:
TRIK106
Coupling female DIN 11851 58X1/6 DN 32
RA100-58-32
Motdel Fläns Mejerikoppling SMS, Svetsbar
SMSS-25
Packning PTFE Mejerkoppling SMS Ø25
JSMSP-25
Mutter Mejerikoppling SMS 70x1/6"
SMSH-51
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 125x1/4" Slang 100mm
RA212-125-100
SMSS-38
Gängdel Mejerikoppling SMS, Svetsbar
SMSM-76
Mutter Mejerikoppling SMS 98x1/6"
SMSH-76
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
Mutter Mejerikoppling SMS 40x1/6"
SMSH-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
Mutter Mejerikoppling SMS 60x1/6"
SMSH-38
SMSM-51
SMSM-63
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
SMSM-25
Mutter Mejerikoppling SMS 85x1/6"
SMSH-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm
Diary coupling seals SMS - Silicone
JSMSS-51
SMSS-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 40x1/6" Slang 25mm