RA200-70-50
Pakke str.:
1 st
Min. bestillingsenhed er:
1 st
SE ANDRE VARIANTER
8 varianter
Valgt variant:
RA200-70-50
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 70x1/6'' Slang 50mm
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Material
Rostfritt stål
Förpackningsstorlek
Streckkod
206301
Bruttovikt
0,755 Kg
Nettovikt
0,755 Kg
Ursprungsland
esp
Produktinformation
Mejerikoppling Rak Inv-SMS
Artikel datablad
Andra tittar på
Clamp with male thread SS-DN50
Clamp with male thread SS-DN50
Artikelnummer:
CLH206AG
Förpackningsstorlek:
Triclamp heavy duty clamp for
Triclamp heavy duty clamp for
Artikelnummer:
SMSH-51
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 125x1/4" Slang 100mm
SMSH-76
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 85x1/6'' Slang 63mm
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-25
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 85x1/6" Slang 65mm
SMSM-63
Mejerikoppling Rak, Inv-SMS, 60x1/6" Slang 38mm
SMSH-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 70x1/6" Slang 50mm
SMSS-63
Mejerikoppling Rak Utv-SMS 40x1/6" Slang 25mm