PU-16/12-50M-B
Förpackningsstorlek:
50 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
PU-16/12-50M-B
Polyuretanrör PU, 16/12, Blå 50m
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
60 mm
Brand Name
Tierre
Color
Blå
Diameter inner
12 mm
Diameter outer
16 mm
Material
Polyurethan
Model code
PUES 1612 AZ
Pressure burst min.
25.5 bar
Pressure max.
8.5 bar
DM174/EC1935
Temperature max.
+60 °C
Temperature min.
0 °C
Förpackningsstorlek
50 m
Streckkod
339484
Bruttovikt
Kg
Nettovikt
Kg
Ursprungsland
ita
Produktinformation
POLYURETANRÖR 16/12 BLÅ 50m
Produktkatalog
Andra tittar på
10mm nylonspiral gul 15m
10mm nylonspiral gul 15m
Artikelnummer:
PA331001528
1 frp
10mm nylonrör blå 25 m
10mm nylonrör blå 25 m
Artikelnummer:
PA-10/7.5-025M-B
1 frp
Polyamidrör PA12 Hård, 6/3, DIN73378, Natur 100m
100 m
Polyamidrör PA12, 4/2, ISO1874/DIN73378, Svart 100m
100 m
6/4mm Nylonrör svart 25m
6/4mm Nylonrör svart 25m
PA-6/4-025M-S
AL985 Synflex 1300 1/4
AL985 Synflex 1300 1/4
1 st
Slangsats Spiral, Fast R1/2'', 11x16mm, 8m 11x16 8M
1 st
Polyamidrör Supersoft, 10mm, Grå 25m
PS0610025B
Slangsats Spiral, Svivlande R1/2'', 11x16mm, 4m
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
BROMSRÖR 18x2 DIN73378 SVART
PA-18/14-050M-S
Hose CLS Polyamid N6x1,5 black - filled with Lubriq
Polyamidrör PA12, 12/9, Blå 25m i kartong
PA-12/9-025M-B
Adaptor knee 45 union 20mm
Adaptor knee 45 union 20mm
FPULH20
Union � 16
Union � 16
Partnumber:
FPUC16
Package size:
Rörförgrening 40mm till 25mm
Rörförgrening 40mm till 25mm