PU-10/7-100M-B
Förpackningsstorlek:
100 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
23 varianter
Utvald variant:
PU-10/7-100M-B
Polyuretanrör PU, 10/7, Blå 100m på bobin
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Böjningsradie
25 mm
Diameter inv.
7 mm
Diameter utv.
10 mm
Färg
Blå
Modell kod
PUES 1007 AZ
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard
DM174/EC1935
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
0 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
8 bar
Tryck spräng min.
24 bar