PU-12/9-25M-S
Package size:
1 frp
Min. order quantity is:
1 frp
SEE OTHER VARIANTS
16 variants
Chosen variant:
PU-12/9-25M-S
Polyuretanrör PU, 12/9, Svart 25m i kartong
Specifications
Dimensions and shipping
Böjningsradie
35 mm
Diameter inv.
9 mm
Diameter utv.
12 mm
Färg
Svart
Längd/rulle
25 m
Modell kod
PUES 1209-25BX NE
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard
DM174/EC1935
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
0 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
7 bar
Tryck spräng min.
21 bar