PU-12/9-25M-B
Förpackningsstorlek:
1 frp
Minsta beställningskvantitet:
1 frp
SE ANDRA VARIANTER
16 varianter
Utvald variant:
PU-12/9-25M-B
Polyuretanrör PU, 12/9, Blå 25m i kartong
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bøjningsradius
35 mm
Diameter indvendig
9 mm
Diameter udvendig
12 mm
Farve
Blå
Materiale
Polyurethan
Meter pr. rulle
25 m
Model kode
PUES1209AZ-25BX
Mærke navn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Standard
DM174/EC1935
Temperatur maks.
+60 °C
Temperatur min.
0 °C
Tryk maks.
7 bar
Tryk sprængning min.
21 bar