PU-10/7-100M-S
Package size:
100 m
Min. order quantity is:
1 m
SEE OTHER VARIANTS
23 variants
Chosen variant:
PU-10/7-100M-S
Polyuretanrör PU, 10/7, Svart 100m på bobin
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Böjningsradie
25 mm
Diameter inv.
7 mm
Diameter utv.
10 mm
Färg
Svart
Modell kod
PUES 1007 NE
Märke namn
DM174/EC1935
Temperatur max.
+60 °C
Temperatur min.
0 °C
Tillverkningsmaterial
Polyurethan
Tryck max.
8 bar
Tryck spräng min.
24 bar
Pakke str.
100 m
Stregkode
298130
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
swe
Produkt information
POLYURETANRÖR 10/7 SVART 100m på bobin
Produktkatalog
Andre kigger på
Polyamidslang N6x1,5 Svart fettfylld
Varenummer:
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Polyamidrör PA12, 6/4, Svart, DIN74324, 100m
Varenummer:
PA-6/4-100M-S
Min. bestillingsenhed er:
PA-8/6-100M-S
Polyamidrör PA12, 18/14, DIN73378, Svart 50m
50 m
50 m
Slangspiral Polyamid 6mm, Utv-R 1/4'', Gul 3m
PA330600328
1 frp
1 frp
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE-6/4-100M-N
Slangsats Spiral, Blåspistol, Serie 320, 6,5x10mm, 4m
1 st
1 st
Polyamidrör PA12, 3/8'', DIN74324/DIN73378, Svart 100m
Polyamidslang N6x1,5 Svart
Polyamidslang N6x1,5 Svart
Spiralslang 5x8mm, 4m
Spiralslang 5x8mm, 4m