PTFE-4/2.5-100M-B
Package size:
100 m
Min. order quantity is:
100 m
SEE OTHER VARIANTS
14 variants
Chosen variant:
PTFE-4/2.5-100M-B
PTFE rör, 4/2.5, Blå 100m
Specifikationer
Dimensioner og forsendelse
Böjningsradie
15 mm
Diameter inv.
2.5 mm
Diameter utv.
4 mm
Flamresistent
Ja
Modell kod
PTFE-C 0425 Azzurro
Märke namn
Tierre
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Slang godkännanden
DM
Temperatur max.
+260 °C
Temperatur min.
-60 °C
Tillverkningsmaterial
PTFE
Tryck max.
30 bar
Tryck spräng min.
90 bar
Pakke str.
Stregkode
317804
Brutto vægt
Kg
Netto vægt
Kg
Oprindelsesland
ita
Produkt information
PTFE slang 4/2.5, Blå, 100M
Artikel datablad
Andre kigger på
Polyamidslang N6x1,5 Svart fettfylld
Varenummer:
Pakke str.:
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Polyamidrör PA12, 6/4, Svart, DIN74324, 100m
Varenummer:
PA-6/4-100M-S
Min. bestillingsenhed er:
1 m
Polyamidrör PA12, 18/14, DIN73378, Svart 50m
PA-18/14-050M-S
50 m
50 m
Slangsats Spiral, Blåspistol, Serie 320, 6,5x10mm, 4m
1 st
1 st
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE rör, 6/4, Natur 100m
PTFE-6/4-100M-N
Slangspiral Polyamid 6mm, Utv-R 1/4'', Gul 3m
PA330600328
1 frp
1 frp
Polyamidrör PA12, 3/8'', DIN74324/DIN73378, Svart 100m
Polyamidslang N6x1,5 Svart
Polyamidslang N6x1,5 Svart
Spiralslang 5x8mm, 4m
Spiralslang 5x8mm, 4m