PDR20S-V2R
Utvald variant:
PDR20S-V2R
Mjuktätad skärring 20S 1.4571 Syrafast Viton
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
20 mm
Modell kod
PDR 20 S V2R
Serie
S
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Syrafast stål
Tryck max.
420 bar