PDR42L-V2R
Utvald variant:
PDR42L-V2R
Mjuktätad skärring 42L 1.4571 Syrafast Viton
Specifications
Dimensions and shipping
Diameter rör
42 mm
Modell kod
PDR 42 L V2R
Serie
L
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Syrafast stål
Tryck max.
250 bar