PDR18L-V2R
Utvald variant:
PDR18L-V2R
Mjuktätad skärring 18L 1.4571 Syrafast Viton
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Diameter rör
18 mm
Modell kod
PDR 18 L V2R
Serie
L
Temperatur max.
+200 °C
Temperatur min.
-25 °C
Tillverkningsmaterial
Syrafast stål
Tryck max.
400 bar