PA-14/12-50M-N
Förpackningsstorlek:
50 m
Minsta beställningskvantitet:
1 m
SE ANDRA VARIANTER
37 varianter
Utvald variant:
PA-14/12-50M-N
Polyamidrör PA12, 14/12, Natur
Specifikationer
Dimensioner och frakt
Bend radius
90 mm
Brand Name
Tierre
Cover
Polyamid
Diameter inner
12 mm
Diameter outer
14 mm
Length per roll
50 m
Model code
PA12 1412 NEUTRO
Pressure max.
11 bar
REACH compliant
Ja
RoHs compliant
Ja
Temperature max.
+80 °C
Temperature min.
-40 °C